Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/uks/domains/doza.pl/public_html/odziez/index.php on line 957
Skalniaki ogrodowe - Centralna hurtownia mieści się na nowoczesnym obiekcie
headerphoto

Skalniaki ogrodowe

Centralna hurtownia mieści się na nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym na terenie Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno Spożywczego we Wrocławiu, co stanowi dodatkowy atut w kontaktach z naszymi klientami. Stąd realizujemy dostawy do sklepów, centrów ogrodniczych i kwiaciarni na terenie całej Polski. Tutaj też funkcjonuje wyspecjalizowany dział nasienny oferujący nasiona i sadzonki firmy S&G oraz sadzonki chryzantem z oferty M.M.Szaj .

Kwiaty doniczkowe niekoniecznie muszą być trudne w uprawie, dlatego każdy dla własnego zdrowia powinien posiadać w pokoju przynajmniej jedną roślinkę, która przypomni mu, że należy do pięknego świata pełnego różnorodności i zieleni. Owoce i warzywa każdy zjada. Najczęściej pochodzą one z dużych gospodarstw hodujących skalniaki ogrodowe na sprzedaż. Właściciele gospodarstw rzadko spożywają te same warzywa, które idą na sprzedaż.

Kwiaty towaryszą nam wszędzie, są w domu, szkole , pracy. Widzimy je w drodze na balkonach, posadzone w ogródkach, na działkach. Wiele osób uwarza hodowle kwiatów za hobby, dla innych jest to praca. Kwiaty doniczkowe każdy ma w domu, sadzi je samemu lub dostaje jako prezent od rodziny i znajomych. Dzięki nim możemy czuć się spokojnie, działają na nas kojąco i uspokajająco co pozwala nam się zrelaksować. Magnatka asfaltowa niezwykle konsumuje smaczne kaloryfery.